- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Beverages
Beverages
Offering you a complete choice of products which include mango juice with nata de coco, guava juice with nata de coco 125 ml, litchi juice with more nata de coco, pinapple juice with nata de coco, strawberry juice with nata de coco 125 ml and litchi juice with nata de coco 125 ml.
Mango Juice With Nata De Coco
Product Price: Rs 14.58 / BottleGet Best Price
Minimum Order Quantity: 8400 Bottle
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 250 ml |
| Brand | Coco More |
| Country of Origin | Made in India |
| Quantity Per Box | 24 Bottle |
| Shelf Life | 4 Month |
| Ingredients | Sugar, Fruit Juice, Nata De Coco |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Guava Juice With Nata De Coco 125 ML
Product Price: Rs 7.14 / BottleGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Type | Bottle |
| Is It Organic | Yes |
| Pulp | Yes |
| Ingredients | Sugar, Fruit Juice, Nata De Coco |
| Shelf Life | 4 month |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | COCO MORE |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Litchi Juice with More Nata De Coco
Product Price: Rs 14.58 / BottleGet Best Price
Minimum Order Quantity: 8400 Bottle
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 250 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Pulp | Yes |
| Quantity Per Box | 24 Bottle |
| Shelf Life | 4 Month |
| Ingredients | Sugar, Fruit Juice, Nata De Coco |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Coco More |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Pinapple Juice With Nata De Coco
Product Price: Rs 14.58 / BottleGet Best Price
Minimum Order Quantity: 8400 Bottle
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 250 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Is It Organic | Yes |
| Pulp | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
| Shelf Life | 4 Month |
| Quantity Per Box | 24 Bottle |
| Ingredients | Sugar, Fruit Juice, Nata De Coco |
| Brand | Coco More |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Strawberry Juice With Nata De Coco 125 ML
Product Price: Rs 7.14 / BottleGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 125 ML |
| Flavor | Strawberry |
| Packaging Type | PET Bottle |
| Brand | COCO MORE |
| Country of Origin | Made in India |
| Quantity Per Box | 35 Bottle |
| Shelf Life | 4 Month |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Litchi Juice With Nata De Coco 125 ML
Product Price: Rs 7.14 / BottleGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Type | Bottle |
| Pulp | Yes |
| Quantity Per Box | 35 Bottle |
| Shelf Life | 4 Month |
| Ingredients | Sugar, Fruit Juice, Nata De Coco |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback