- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Coconut Water Premix
Coconut Water Premix
Leading Manufacturer of cloudy white instant tender coconut water powder in 11g sachets, coconut water premix sachet, fruit juice powder, instant tender coconut water powder box pack of 10 sachet, coconut water packaged premix drinks and nariyal pani premix from Rajkot.
Cloudy White Instant Tender Coconut Water Powder In 11g Sachets
Product Price: Rs 11 / PackGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 11 GRM |
| Packaging Type | Packet |
| Saturated Fat | 0 |
| Total Fat | 0 |
| Brand | Nyaree |
| Weight | 11 Grams Makes 200 ML Glass |
| Shelf Life | 2 years |
| Country of Origin | Made in India |
- 11 Grams makes 200 Ml Glass
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Coconut Water Premix Sachet
Product Price: Rs 11 / PackGet Best Price
Minimum Order Quantity: 500 Pack
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 200 ml |
| Packaging Type | Packet |
| Brand | Nyaree |
| Weight | 11 grams |
| Ingredients | Coconut water Powder + Minerals |
| Shelf Life | 24 Months |
| Country of Origin | Made in India |
- 11 Grams makes 200 Ml Glass
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Fruit Juice Powder
Product Price: Rs 11 / PackGet Best Price
Minimum Order Quantity: 500 Pack
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 200 ml |
| Packaging Type | Packet |
| Brand | Nyaree |
| Weight | 11 grams |
| Ingredients | Coconut water Powder + Minerals |
| Shelf Life | 24 Month |
| Country of Origin | Made in India |
- 11 Grams makes 200 Ml Glass
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Instant Tender Coconut Water Powder Box Pack Of 10 Sachet
Product Price: Rs 11 / PackGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 200 ml |
| Packaging Type | Packet |
| Saturated Fat | 0 |
| Total Fat | 0 |
| Brand | Nyaree |
| Weight | 11 grams makes 200 Ml Glass |
- 11 Grams makes 200 Ml Glass
Yes! I am InterestedRequest A Callback
coconut water packaged Premix drinks
Product Price: Rs 11 / PackGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 200 ml |
| Packaging Type | Packet |
| Saturated Fat | 0 |
| Total Fat | 0 |
| Brand | Nyaree |
| Weight | 1.81 gram |
- 11 Grams makes 200 Ml Glass
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Nariyal Pani Premix
Product Price: Rs 11 / PackGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 200 ml |
| Packaging Type | Packet |
| Saturated Fat | 0 |
| Total Fat | 0 |
| Brand | Nyaree |
| Weight | 1.81 Gram |
- 11 Grams makes 200 Ml Glass
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Nariyal Pani Instant Premix
Product Price: Rs 11 / PackGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 200 ml |
| Packaging Type | Packet |
| Saturated Fat | 0 |
| Total Fat | 0 |
| Brand | Nyaree |
| Weight | 1.81 Gram |
- 11 Grams makes 200 Ml Glass
Yes! I am InterestedRequest A Callback
coconut water pack
Product Price: Rs 11 / PackGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 200 ml |
| Packaging Type | Packet |
| Saturated Fat | 0 |
| Total Fat | 0 |
| Brand | Nyaree |
| Weight | 1.81 Gram |
- 11 Grams makes 200 Ml Glass
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Tender Coconut Water Powder Mix
Product Price: Rs 11 / PackGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 200 ml |
| Packaging Type | Packet |
| Saturated Fat | 0 |
| Total Fat | 0 |
| Brand | Nyaree |
| Weight | 11 grams makes 200 ML Glass |
- 11 Grams makes 200 Ml Glass
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Coconut Water Powder Drink Mix
Product Price: Rs 11 / PackGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 200 ml |
| Packaging Type | Packet |
| Saturated Fat | 0 |
| Total Fat | 0 |
| Brand | Nyaree |
| Weight | 11 grams |
- 11 Grams makes 200 Ml Glass
Yes! I am InterestedRequest A Callback
coconut water powder beverage
Product Price: Rs 11 / PackGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 200 ml |
| Packaging Type | Packet |
| Saturated Fat | 0 |
| Total Fat | 0 |
| Brand | Nyaree |
| Weight | 1.81 Gram |
- 11 Grams makes 200 Ml Glass
Yes! I am InterestedRequest A Callback
coconut water powder mix
Product Price: Rs 11 / PackGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 200 ml |
| Packaging Type | Packet |
| Saturated Fat | 0 |
| Total Fat | 0 |
| Brand | Nyaree |
| Weight | 1.81 Gram |
- 11 Grams makes 200 Ml Glass
Yes! I am InterestedRequest A Callback