- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Soda
Soda
Our range of products include nimbu sharbat with sparkling water, jaldhi nimbu chaska, nimbu masala soda, lemon masala soda, lemon sharbat with sparkling water and lemon soda drinks.
Nimbu Sharbat With Sparkling Water
Product Price: Rs 14.58 / BottleGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1000 Bottle
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 250 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Features | No Artificial Flavour |
| Color | Cloudy White |
| Primary Ingredient | Lemon & Sugar |
| Ingredients | Lemon, Sugar |
| Shelf Life | 4 Month |
| Quantity Per Box | 24 |
| Pack Contain | 250 ml bottle |
| Flavour | Lemon |
| Brand | Jaldhi |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Jaldhi Nimbu Chaska
Product Price: Rs 6.66 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 200 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Flavor | Lemon |
| Features | No Artificial Flavour |
| Brand | jaldhi |
| Ingredients | Lemon,Sugar |
| Quantity Per Box | 30 Bottle |
| Shelf Life | 3 months |
| Country of Origin | Made in India |
Every sip takes you on a journey of tangy delight and fizzy fun! Inspired by the classic flavors of India
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Nimbu Masala Soda
Product Price: Rs 14.58 / BottleGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1000 Bottle
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 250 ml |
| Flavor | Lemon |
| Packaging Type | Bottle |
| Form | Liquid |
| Beverage Type | Nimbu Soda |
| Color | Natural |
| Brand | Jaldhi |
| Carton Contents | 24 |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Lemon Masala Soda
Product Price: Rs 14.58 / BottleGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1000 Bottle
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 250 ml |
| Flavor | Lemon |
| Packaging Type | Bottle |
| Form | Liquid |
| Type Of Carbonated Soft Drink | Soft Drink |
| Beverage Type | Soft Drink |
| Color | Natural |
| Brand | Jaldhi |
| Carton Contents | 24 |
| Shelf Life | 3 Month |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Lemon Sharbat With Sparkling Water
Product Price: Rs 14.58 / BottleGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1000 Bottle
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 250 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Features | No Artificial Flavour |
| Color | Natural |
| Primary Ingredient | Sugar |
| Ingredients | Lemon, sugar |
| Shelf Life | 3 Month |
| Quantity Per Carton | 24, 24 |
| Flavour | Lemon |
| Brand | Jaldhi |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Lemon Soda Drinks
Product Price: Rs 14.58 / BottleGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1000 Bottle
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 250 ml |
| Flavor | Lemon |
| Packaging Type | Bottle |
| Form | Liquid |
| Type Of Carbonated Soft Drink | Soda |
| Beverage Type | Soda |
| Color | Natural |
| Brand | Jaldhi |
| Carton Contents | 24 |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Jaldhi Lemon Sharbat
Product Price: Rs 14.58 / BottleGet Best Price
Minimum Order Quantity: 1000 Bottle
Product Brochure
Product Details:
| Packaging Size | 250 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Features | No Artificial Flavour |
| Flavour | Lemon |
| Color | White |
| Primary Ingredient | Sugar |
| Quantity Per Carton | 24 |
| Brand | Jaldhi |
Yes! I am InterestedRequest A Callback