- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Zero Sugar Drinks
Zero Sugar Drinks
Offering you a complete choice of products which include jaldhi diet orange soda, jaldhi diet falsa soda and jaldhi diet jeera soda.
Jaldhi Diet Orange Soda
Product Price: Rs 15 / BottleGet Best Price
Minimum Order Quantity: 5000 Bottle
Product Brochure
Product Details:
| Form | Liquid |
| Flavor | Orange |
| Quantity Per Pack | 24 Bottle |
| Packaging Size | 300 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Brand | Jaldhi |
| Best Before | 3 Month |
| Country of Origin | Made in India |
Enjoy the zesty citrus taste you love—without the sugar! Diet Orange Soda brings you bold orange flavor with zero guilt and all the fizz. Light, refreshing, and perfect for those who crave flavor with fewer calories.
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Jaldhi Diet Falsa Soda
Product Price: Rs 15 / BottleGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Flavor | Falsa |
| Packaging Size | 300 ml |
| Brand | Jaldhi |
| Quantity Per Pack | 24 Bottle |
| Packaging Type | PET Bottle |
| Best Before | 3 Month |
Enjoy the tangy-sweet flavor of refreshing falsa with zero sugar! This fizzy drink brings bold berry taste and cooling vibes — all without the calories. Light, crisp, and perfect for guilt-free indulgence.
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Jaldhi Diet Jeera Soda
Product Price: Rs 15 / BottleGet Best Price
Minimum Order Quantity: 5000 Bottle
Product Brochure
Product Details:
| Flavor | Jeera |
| Quantity Per Pack | 24 Bottle |
| Packaging Type | Box |
| Packaging Size | 300 ml |
| Best Before | 3 Month |
| Brand | Jaldhi |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback